Odlévači

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrahovická 3150, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Slévači, svářeči a příbuzní pracovníci (721)

Pracoviště a kontakty

Firma:SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o., IČ 60701811
Pracoviště:Vrahovická 3150/43, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 26000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a fyzické předpoklady,vazačský a jeřábnický průkaz výhodou.Výhodou vyučeni v řemeslném oboru nebo praxe, možnost zapracování.Pracovní náplň: Výroba pískových forem, výroba jader pro odlitky, broušení odlitků, odlévání odlitků.Nabízíme: zázemí stabilní české firmy,úkolová mzda s bunusy,příspěvek na závodní stravování .První kontakt e-mail s životopisem nebo osobně p.Valenta František tel.582313746, e-mail: [email protected]. Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-02-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10212710767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2431580  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26000 - 30000 Kč/měsíc