Brusiči odlitků

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrahovická 3150, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči nástrojů a kovů (72241)

Pracoviště a kontakty

Firma:SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o., IČ 60701811
Pracoviště:Vrahovická 3150/43, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-04-15
Mzdové rozpětí:od 19000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup ihned. První kontakt e-mail s životopisem nebo osobně p. Přibyl tel.: 773 757 730, email: [email protected]. Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a fyzické předpoklady. Možnost zapracování. PD: Po-Pá 6-14, 14-22, 22-6 hod. Nabízíme: zázemí stabilní české firmy,úkolová mzda s bonusy,příspěvek na závodní stravování, možnost ubytování. Místo výkonu práce: Vrahovická č.p. 3150/43, Prostějov

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10212730749

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2809234  Dátum zverejnenia: 12.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 23000 Kč/měsíc