Koordinátor/ka jazykové výuky a obchodu

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 89/90, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu člověka, který je jako my:
- týmový hráč, který vždy podá pomocnou ruku,
- rychlý, flexibilní a řídící se sloganem „nic není nemožné“,
- otevřený a komunikativní, zaměřený na klienta (interního i externího),
- systematický a spolehlivý, který neutíká od rozdělané práce,
- optimista, kterého práce s lidmi nabíjí,
- nadšený pro jazyky a vzdělávání.

Máte chuť pracovat s lidmi a pro lidi? Hledáte řešení, nikoli problémy? Víte, že 1 + 1 = 2 a k tomu hovoříte výborně anglicky? Jste ten, koho hledáme! Praxe s výukou AJ, pedagogické nebo lingvistické vzdělání jsou výhodou.

Co u nás budete dělat:
- koordinovat a organizačně zajišťovat jazykové kurzy, komunikovat s klienty i lektory,
- pečovat o stávající klienty,
- vytvářet specifické nabídky dle požadavku klientů, prezentovat je,
- aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klienty,
- zajišťovat administrativu spojenou s těmito činnostmi,
- aktivně spolupracovat s vedením společnosti, s kolegy na dalších odděleních a pobočkách firmy.

Co Vám nabízíme:
– samostatnou a odpovědnou pozici,
– zajímavou a různorodou náplň práce,
– lidský přístup, práci ve velmi malém týmu, příjemnou pracovní atmosféru,
– možnost podílet se na rozvoji pobočky,
– odpovídající finanční ohodnocení, možnost spolupráce na ŽL výhodou.

Nástup: ihned

Zašlete nám Váš životopis a krátký motivační dopis, oba v angličtině. Těšíme se na Vaše odpovědi :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Slůně - svět jazyků je jazyková škola a překladatelská agentura, s přesahem do rozvoje měkkých dovedností jednotlivců a týmů. Máme více než dvacetiletou historii a pobočky po celé České republice.
OTEVŘEME VÁM SVĚT
ID: 2768794  Dátum zverejnenia: 16.10.2016