Asistentka ředitele

Sodovkárna R.Sýkora,s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15000-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme velice zajímavé pracovní místo asistentky ředitel společnosti, která se mnoho desítek let zabývá výrobou a prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů, minerálních vod atd. Požadujeme dobré komunikativní schopnosti, příjemný vzhled, časovou flexibilitu. Nástup možný ihned!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pravá i levá ruka ředitele, asistentka prodeje i obchodu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Svým zákazníkům dlouhodobě přinášíme kompletní servis v oblasti výroby a prodeje alkoholických i nealkoholických nápojů, minerálních vod, pochutin, cukrovinek, tabákových výrobků a mnohem dalšího za bezkonkurenční ceny !

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2638517  Dátum zverejnenia: 9.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000-25000