Rodilý/á mluvčí aj - lektor/ka aj (native english speaker)

SPEAK WITH ME s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zahradní 1917, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Překladatelé a tlumočníci (26431)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPEAK WITH ME s.r.o., IČ 27835898
Pracoviště:SPEAK WITH ME s.r.o.,, Zahradní 1917/4, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Ostrava, Čeladná

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Jazyková agentura Speak with Me s.r.o. hledá spolehlivé lektory/ky anglického jazyka (rodilé mluvčí nebo lektory s doložitelným dlouhodobým pobytem v anglicky mluvící zemi) pro svou pobočku v Ostravě a Čeladné.

Nabízíme rozmanitou práci s různými věkovými skupinami, skupiny i individuální kurzy. Naším cílem je nejen naučit studenty gramatiku, čtení a psaní, ale klademe důraz především na konverzaci.

Požadavky/ vzdělání:
-VŠ vzdělání nebo doložitelnou praxi výuky anglického jazyka
-Pobyt v anglicky mluvící zemi min. 1 rok
-Profesionální přístup, zodpovědnost, loajalitu
-Zahraniční lektoři musí mít vyřízená veškerá pracovní povolení před nástupem do zaměstnání

Speak With Me s.r.o. is seeking a personable and reliable English Language Teacher to work in the vicinity of our busy educational facility based in Ostrava Center and Čeladná. You may work in a variety of settings with different age ranges. While the aim of each lesson will be to improve each student's basic language skills of listening, speaking, reading, and writing - Speak With Me places great emphasis on the spoken language.

Requirements / Qualifications:
-University educated in the field of teaching or linguistics or experienced in teaching English as a foreign language;
-Has lived in an English-speaking country for more than one year;
-Will adhere to Speak With Me policy and represent the agency with the highest level of professional standards in dress, manner, flexibility, and motivation.

NOTE: expatriate applicants must have their working papers and residency in order prior to commencing work.

Poslední změna:2017-02-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12033380785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 3024534  Dátum zverejnenia: 21.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc