Pracovník v sociálních službách

Spokojený domov, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Zborovská 519, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Spokojený domov, o.p.s., IČ 29043913
Pracoviště:Spokojený domov, o.p.s. Turnov, Zborovská 519, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Terénní sociální služby - pečovatelská služba, osobní asistence. Požadujeme aktivního řidiče, vlastní vozidlo je velkou výhodou, komunikativnost, flexibilitu.

Nabízíme stravenky, placené volno pro osobní potřebu, placené dny na nemoc, dobrý kolektiv, pravidelné setkávání zaměstnanců, drobné právní služby a další zaměstnanecké benefity.

kontakt: telefonicky po-pá od 8.00 do 16.00 hod.,
e-mailem

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11716150724

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2809069  Dátum zverejnenia: 12.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 20000 Kč/měsíc