HR generalista

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Louny, Kladno, Okres Kladno, Okres Louny
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 50.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za nábor nových zaměstnanců (permanent, temporary)

- samostatná příprava a realizace výběrových řízení

- třídění CV, vedení pohovorů s uchazeči

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- spolupráce a komunikace s personálními agenturami

- odborná podpora a komunikace s manažery při výběru zaměstnanců

- veškeré administrativní práce spojené s náborem zaměstnanců

- zajištění nástupů, změn a výstupů zaměstnanců

- komunikace s externí mzdovou agenturou

- zajištění chodu kanceláře, administrativa

Požadujeme:

- zkušenost s různými nástroji a metodami náboru zaměstnanců

- aktivní přístup k řešení úkolů, schopnost přinášet nové nápady a optimalizovat činnosti

- velmi dobré komunikační schopnosti

- samostatnost, důslednost a preciznost

- velmi dobrou orientaci v pracovněprávní problematice a HR procesech

- min. SŠ vzdělání

- uživatelská znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel, PowerPoint) – tvorba tabulek, příprava mzdových podkladů

- aktivní řidič (ŘP sk. B)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- uplatnění zkušeností z oblasti náboru a personalistiky

- možnost podílet se na rozvoji HR aktivit ve společnosti

- pružnou pracovní dobu

- příjemný pracovní kolektiv

- 5 týdnů dovolené

- stravenky a občerstvení na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná výrobní společnost zabývající se strojírenskou zakázkovou výrobou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2727893  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 - 50.000