Advokát/Advokátní koncipient s Nj

Staff Services s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu advokátní kanceláře, která poskytuje právní služby na nejvyšší úrovni pro českou i mezinárodní klientelu, hledáme Advokáta nebo Advokátního koncipienta se znalostí německého jazyka.

Náplň práce:
• Rozmanitá právní agenda zejména v oblasti práva korporátního, dále i v oblasti práva obchodního, bankovního, rovněž práva občanského, pracovního, živnostenského, autorského, práv k nemovitostem aj.
• Příprava, tvorba a kontrola smluvních dokumentů
• Podání k soudům
• Právní analýzy

Požadujeme:
• Min. 1 – 2 roky praxe na pozici advokáta
• Relevantní pracovní zkušenosti z oblasti korporátního práva, obchodního a občanského
• Zkušenost s poskytováním právní agendy v německém jazyce na velmi dobré úrovni podmínkou, znalost AJ výhodou
• Práce s PC na uživatelské úrovni
• Pečlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce, předpoklady pro týmovou spolupráci
• Časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení
• Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
• Spolupráce podpořená zázemím renomované a stabilní společnosti

Další informace:
• Termín započetí spolupráce: dohodou
• Místo společného působení: Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Je aktivní, dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří se sídlem v centru Prahy, poskytující právní služby na nejvyšší úrovni pro českou i mezinárodní klientelu. Kancelář tvoří tým profesionálů s rozsáhlým právním vzděláním a s bohatými zkušenostmi s aplikací práva, který nabízí rychlý a efektivní právní servis. Klienti advokátní kanceláře zahrnují širokou škálu subjektů od začínajících podnikatelů až po zavedené velké nadnárodní korporace, banky a vládní agentury.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formou permanent placement vyhledáváme odborné pracovníky, kteří svou kvalifikací plně odpovídají potřebám našich klientů. Pro jejich vyhledání využíváme veškeré dostupné metody včetně executive search. Zaměřujeme se především na strojírenský průmysl, ale máme zkušenosti i s jinými odvětvími. V naší databázi máme přes 21.000 kontaktů na různě profilované kandidáty.
ID: 2808141  Dátum zverejnenia: 11.11.2016