Právník/právnička

Státní úřad inspekce práce (MPSV)

Místo práce
SNP 2720, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právníci legislativci (26196)

Pracoviště a kontakty

Firma:Státní úřad inspekce práce, IČ 75046962, http://www.suiq.cz
Pracoviště:Státní úřad inspekce práce - Oblastní inspektorát práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj, SNP 2720/21, Ústí nad Labem-centrum, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Ústecký a Liberecký kraj, SNP 2720/21, Ústí nad Labem.
Jedná se o pozici právníka podle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě
Obory služby na služebním místě zaměřené na " Zaměstnanost; Pracovněprávní vztahy; Platy, mzdy a jiné odměny za práci a Bezpečnost práce".
Znalost uživatelské práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, jistotu pravidelného příjmu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, flexibilní a samostatnou práci
V případě zájmu zasílejte žádost s veškerými předepsanými doklady na adresu generálního inspektora Státního úřadu inspekce práce, Kolářská 451/13, 746 01 Opava

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11063550729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2795582  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc