Odborný administrativní pracovník, vedoucí divize a služeb - kominické práce

Stavby COMPLET s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Stavby COMPLET s.r.o., IČ 25389734
Pracoviště:Stavby COMPLET s.r.o.-, Slezská Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Slezská Ostrava

Požadujeme:
- Praxe min 2 roky na obdobné pozici
- Pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace - Excel, Word)
- Práce s PC - internet a elektronická pošta, výborná znalost
- Ekonomický program "Pohoda"
- Psaní hmatovou metodou (všemi deseti) - výhodou státnice
- Řidičský průkaz skupiny B
- Výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů součastně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, časová flexibilita, příjemné vystupování

Náplň práce:
- Vedení dokumentace dle ČSN EN 7342 01
- Zpracování podkladů - revizních zpráv, kontroly dle NV 91/2010, protokoly, z autorizovaného měření emisí malých zdrojů
- Zpracovávání a kompletace cenových nabídek, smluv
- Řešení reklamací, aktualizace zákonů a normy, komunikace s úřady, obcemi a zákazníky
- Zpracování fakturace a pokladních dokladů
- Plánování práce včetně vedení kolektivu 2 až 5 zaměstnanců

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- prémie, služební mobil

Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem na e-mail: [email protected] s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11434570782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2802370  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 22000 Kč/měsíc