Svářeč plastů, dělník plastikářské výroby

STP plast, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Vršku 109, 471 27 Stráž pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
23400 - 29300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:STP plast, s.r.o., IČ 25015796
Pracoviště:Na Vršku 109, 471 27 Stráž pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 23400 do 29300 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na ubytování, stravenky, 13. plat
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Na Vršku 109, Stráž pod Ralskem

Požadavky: 1. znalost výkresové dokumentace
2. flexibilita
3. práce v kolektivu
4. spolehlivost a loajalita k firmě
5. manuální zručnost (práce s ručním nářadím)
Náplň práce: manuální práce v plastikářské výrobě (svařování a montáž plastových výrobků)

Nabízíme: příspěvek na dopravu a ubytování, stravenky, 13. plat

Kontakt možný na uvedeném tel. čísle (po - pá od 7:00 do 15:00), e-mailu nebo osobně na adrese Na Vršku 109, Stráž pod Ralskem (po - pá od 7:00 do 15:00).

Vhodné i pro cizince.

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11471860783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2733722  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23400 - 29300 Kč/měsíc