Pedagog volného času

Středisko volného času Méďa, Krnov, Dobrovského 16, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Dobrovského 281, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogové volného času (23594)

Pracoviště a kontakty

Firma:Středisko volného času Méďa, Krnov, Dobrovského 16, příspěvková organizace, IČ 75079356
Pracoviště:Dobrovského 281/16, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 110 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Krnov, Dobrovského 16
Požadavky:
1. odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost a pedagogická praxe v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů
2. plná způsobilost k právním úkonům
3. znalost problematiky obecně závazných právních předpisů zejména v oblasti školství
4. občanská a morální bezúhonnost
5. minimálně dvouletá pedagogická praxe
6. komunikační, organizační a řídící schopnosti
7. znalost a přehled v oblasti problematiky volnočasových aktivit
8. praktické zkušenosti a dovednosti využitelné při organizování volnočasových aktivit
Dalšími předpoklady jsou: zodpovědnost, flexibilita, kreativita, samostatné jednání, schopnost týmové
spolupráce, tvořivost, schopnost improvizace, důslednost ad.
Nabízíme:
1. zajímavou a kreativní práci v příjemném, profesionálním prostředí
2. plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou
3. smlouvu na dobu určitou (20 měsíců) s možností prodloužení na dobu neurčitou
4. možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
5. platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Písemně zašlete:
1. strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, a kontaktní adresa, telefon, e-mail
2. motivační dopis
3. kopie dokladů o dosaženém vzdělání
Přihlášky do výběrového řízení s výše uvedenými dokumenty zašlete v tištěné podobě poštou na adresu:
Středisko volného času Méďa
Dobrovského 16
794 01 Krnov
Uzávěrka přihlášek: středa 30. 11. 2016
Bližší informace:
Mgr. Veronika Kozlíková, mob.: 775 055 215, e-mail: [email protected]
Vybraní uchazeči, splňující kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru v SVČ Méďa Krnov.
Z : 16.11.2016

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11736940734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2816042  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 110 Kč/měsíc