Učitel odborného výcviku oboru elektrikář

Střední odborná škola stavební Karlovy Vary (MPSV)

Místo práce
nám. K. Sabiny 159, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-05
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé odborného výcviku (23203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, IČ 00669725
Pracoviště:Střední odborná škola stavební Karlovy Vary - OO1, nám. K. Sabiny 159/16, Drahovice, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-05
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem životopis e-mailem: [email protected]
Kvalifikační předpoklady:
- Minimálně vyučen v oboru elektrikář silnoproud, případně maturita elektro
- Praxe v oboru minimálně 5 let
- Čistý trestní rejstřík (v této fázi stačí čestné prohlášení uvedené výslovně v životopise či k životopisu přiložená neověřená kopie)
- Doplňkové pedagogické studium (je-li je výhodou) , případně jeho zahájení po nástupu do firmy

Další požadavky:
- Zaslat strukturovaný životopis s uvedením průběhu vzdělání a nejvyšší dosažené vzdělání, základní osobní údaje
- Průběh praxe s uvedením doby odpracované ve firmách a druhu vykonávané práce
- Pracovní zkušenosti v oboru
- Doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhl. 50/1978 Sb.
- Údaje o případném dalším vzdělání a kurzech
- Znalost práce na PC

Výhody:
Absolvování DPS,
Vyšší způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb.
Praktické zkušenosti s elektrotechnikou a kovoobráběním

Místo výkonu práce:
město Karlovy Vary
Platové podmínky: 22 000 Kč měsíční hrubá mzda + odměny dle pracovních výsledků
8 týdnů dovolené
Nástup možný od září 2016

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11372710778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2753617  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc