Učitel ov oboru kovo

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace (MPSV)

Čelakovského 250, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
21750 - 25560 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na vyšších odborných školách (23107)

Pracoviště a kontakty

Firma:Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace, IČ 18385061
Pracoviště:Čelakovského 250/5, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 21750 do 25560 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Čelakovského č.p. 250/5, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Hledáme zájemce o pracovní pozici Učitel OV oboru kovo, platové zařazení - třída 10 pro pracovníky ve školství. Pracoviště - sekce T - ulice U Panského dvora-Klíše
Pracovní doba 6,30-15,OO. Nástup možný 1.1.2017. Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník nebo nástrojař, DPS-možné zahájení studia ve školním roce 2017/2018, znalost práce na CNC obráběcích strojích, CAD systémy, základní znalost práce na PC, internet ,elektronická pošta, WORD,EXCEL,PowerPoint, ochota vzdělávat se v oboru. Maturitní zkouška v oboru strojního zaměření výhodou, ale není podmínkou,
Jedná se o pracovní poměr zatím na dobu určitou s možností prodloužení.
Životopisy zasílejte pouze e-mailem : [email protected] co nejdříve.

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11773380724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2826361  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21750 - 25560 Kč/měsíc