Seřizovač vstřikolisů (od 25.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se vstřikolisem a mechanickou údržbou strojů? Zvládnete vést menší tým lidí? Pošlete nám svůj životopis a místo v úspěšné výrobní společnosti v Prostějově může být Vaše!

Náplň práce

- práce na vstřikolisu, seřizovaní a údržba
- dohled nad funkčností a případné řešení poruch
- vedení malého týmu lidí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení
- moderní a přátelské prostředí společnosti
- balíček firemních benefitů
- možnost vzdělávání
- stravování přímo v areálu společnosti
- práce na HPP
- nástup možný ihned
- lokalita: Prostějov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ strojírenská/technická
- zkušenosti se vstřikolisem
- samostatnost, schopnost koordinace týmu, ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2427314  Dátum zverejnenia: 8.2.2016