Strojník výrobních strojů – příležitost i pro absolventy techniky (od 16.000 Kč)|Prostějov

SUGESTO s.r.o.

Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Kroměříž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní výrobní firma z oblasti Prostějova se do svých řad chystá přijmout pracovníka na pozici Strojník výrobních strojů. Pokud toužíte po stabilní pozici, která by vám umožnila profesně růst a rozvíjet se, neváhejte odpovědět. Pozice je ideální také pro absolventy.

Náplň práce:

- řízení a nastavování výrobního stroje
- měření a práce s technickou dokumentací
- kontrola, údržba stroje, případně mechanické opravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní pozice na HPP v mezinárodní firmě
- odpovídající mzda + bonusy po zapracování
- rozvoj profesní zdatnosti a vzdělávání
- stravování v rámci areálu firmy
- množství firemních benefitů (příspěvky na služby či aktivity pracovníka, flexi passy aj.)
- možný okamžitý nástup (oblast Prostějova)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost z oblasti Prostějova.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ technického zaměření
- čtení výkresové dokumentace
- základní manuální zdatnost
- akceptování směn

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2531933  Dátum zverejnenia: 25.4.2016