Kariérní příležitost – AJ +FJ (od 24.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jazyky jsou vaší silnou stránkou a hledáte příležitost pro jejich uplatnění? Láká Vás práce ve výrobě? Pak jste na správné adrese! Hledáme posilu do týmu logistiků ve výrobní společnosti se znalostí angličtiny a francouzštiny!

Náplň práce:

- komunikace se zahraničními klienty
- správa klientských požadavků a řešení reklamací
- spolupráce s logistickým týmem
- tvorba dokumentace a reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- využití jazykových znalostí a možnost dalšího vzdělávání
- start kariéry v úspěšné výrobní společnosti
- moderní prostředí a přátelský kolektiv
- finanční odměna s bonusy
- systém firemních benefitů
- okr. Prostějov
- práce na HPP, nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání – příležitost pro absolventy!
- pokročilá úroveň anglického a francouzského jazyka (jiný jazyk výhodou)
- příjemné vystupování, samostatnost a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2658376  Dátum zverejnenia: 22.7.2016