CNC horizontkář – zajímavá nabídka v Přerově!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte uplatnění v okolí Přerova? Máte šikovné ruce? Za Vaši kvalitně odvedenou práci Vám zaručíme stabilní zázemí, zajímavou mzdu a spoustu různých benefitů! Do svého přátelského týmu hledáme kolegu na pozici CNC horizontkář! Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

- budete obsluhovat a programovat CNC horizontku
- veškerou práci budete provádět dle předložených výkresů a technické dokumentace
- samozřejmostí je také práce s řídicím systémem a tvorba příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- poskytujeme stabilní zázemí v prosperující společnosti v okolí Přerova
- práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
- zajímavé mzdové ohodnocení s možnostmi růstu
- delší dovolenou
- stravování na pracovišti a další benefity společnosti
- práce je na HPP
- společnost sídlí v Přerově a nástup je možný ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se sídlem v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- určitě výuční list ve strojírenském oboru
- znalost čtení technické a výkresové dokumentace
- šikovné ruce a aktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2693349  Dátum zverejnenia: 16.8.2016