Brusič na kulato – práce v Přerově!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat ve společnosti, kde Vaši práci dokáží ocenit a kde záleží také na Vaší spokojenosti? Hledáte prostředí firmy s přátelským týmem a moderními stroji? Nečekejte se zasláním Vašeho životopisu! Nabízíme práci na pozici Brusič na kulato!

Náplň práce:

- seřizování a obsluha brousícího stroje, opracování výrobků dle výkresové dokumentace
- na brusce budete také provádět drobnou údržbu
- výrobky budete pomocí měřidel kontrolovat a dbát na jejich kvalitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kvalitní zázemí ve firmě, která má budoucnost
- práci s moderními stroji
- přátelské prostředí
- mzdové ohodnocení dle šikovnosti a s možností růstu
- stravování na pracovišti, 5. týden volna navíc a další zajímavé benefity
- práce je v Přerově, na HPP a možným nástupem klidně ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost sídlící v Přerově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU vzdělání technického směru a znalosti z oblasti strojírenství jsou výhodou
- zkušenosti s prací na brusce jsou ještě větší výhodou
- určitě požadujeme samostatnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2713690  Dátum zverejnenia: 5.9.2016