Inženýr kvality – výrobní společnost v Olomouci!

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní společnost v Olomouci hledá nového kolegu na pozici Inženýr kvality! Nabízíme velice příjemné pracovní prostředí, zajímavou mzdu, pár dní odpočinku navíc a další benefity!

Náplň práce:

- zajištění nejlepších výsledků výrobní kvality s cílem spokojenosti zákazníka
- řešení reklamací jak zákaznických, tak i dodavatelských
- předcházení rizika výskytu vad a spolupráce na vývoji nových technologických postupů
- práce se systémem a měsíční reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zázemí v úspěšné výrobní společnosti
- příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- využití angličtiny a příspěvky na jazykové kurzy
- velice zajímavá odměna s bonusy po zapracování
- spousta různých firemních benefitů
- práce v krásné Olomouci s nástupem možným ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost se sídlem v Olomouci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost normy ISO 9001
- určitě dobrá znalost angličtiny – nutná pro každodenní komunikaci
- samostatnost, schopnost řešení problémů a pozitivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2725265  Dátum zverejnenia: 14.9.2016