Seřizovač CNC – nabídka v Přerově!

SUGESTO s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu CNC seřizovačů hledáme šikovného kolegu pro obsluhu horizontální vyvrtávačky. Nabídneme stabilní zázemí v přátelském kolektivu, mzdu dle zkušeností a výjimečné benefity!

Náplň práce:

- seřizování a obsluha stroje – horizontální vyvrtávačky
- práce s výkresy a příslušnou technickou dokumentací
- práce s řídicím systémem a vytváření potřebné technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP v úspěšné strojírenské společnosti v Přerově
- moderní strojní vybavení
- přátelskou atmosféru
- mzdu dle zkušeností s různými bonusy
- velice zajímavé firemní benefity
- nástup je možný ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se sídlem v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU strojírenského zaměření
- zkušenosti s technickou dokumentací a znalost čtení výkresů
- manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2727715  Dátum zverejnenia: 16.9.2016