Vedoucí směny / Team Leader

Support Q GmbH

101 00 Praha 10, Kodaňská 1441/46, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň vaší práce:
• schvaluje příchozí materiál potvrzením následujících specifikací: provádí vizuální kontrolu a měření dílů, zamítá a vrací nepřijatelný materiál
• schvaluje proces výroby potvrzením následujících specifikací: provádí vizuální kontrolu a měření dílů, předává potřebné uprávy svému nadřízenému ve výrobě
• schvaluje hotové produkty potvrzením následujících specifikací: provádí vizuální kontrolu a měření dílů, vrací díly na přepracování, potvrzuje re-work
• dokumentace výsledků kontroly vyhotovením reportu a protokolu; sumarizuje re-work a odpad; vkládá data do databáze kvality
• vede proces výroby s cílem zajistit výrobní směrnice a osvědčené postupy začleňuje do návrhů a výrobních procesů před uvedením nového produktu na trh
• udržuje v provozu měřící zařízení podle stanoveného návodu určeného k opravám
• udržuje bezpečné a zdravé pracovní prostředí dle stanovených norem a postupů, které jsou v souladu s právními předpisy
• výkonává organizační a kvalitativní úkoly zkompletováním souvisejících výsledků dle potřeby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám práci v motivovaném týmu. Tato pozice vyžaduje různorodou práci a je zde velký potenciál pro váš osobní rozvoj.

Pokud si myslíte, že právě vy máte tyto schopnosti, které hledáme a žádáme pro danou pozici, zašlete nám svůj CV a motivační dopis na emailovou adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Support Q nabízí širokou škálu služeb v oblasti řízení kvality v průmyslovém odvětví. Firma se specializuje na poradenství v oblasti kvality, organizuje školení pro zaměstnance, vykonává dílčí inspekce a opravy. Během několika let rozvoje firmy jsme získali i celosvětový dosah. V současné době firma působí na trhu: německém, polském, českém, slovenském, španělském, portugalském, finském, italském, francouzském a švýcarském. Dalším cílem naší firmy je intenzivní rozvoj společnosti založený na dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2548787  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.000 - 25.000 Kč