Ekonom/ka oblasti

SWIETELSKY stavební s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cihlářská 511, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie (26312)

Pracoviště a kontakty

Firma:SWIETELSKY stavební s.r.o., IČ 48035599
Pracoviště:SWIETELSKY stavební s.r.o. oblast Domažlice, Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), jistotu jedné z nadnárodních společností úspěšně prosperující na českém trhu, možnost profesního růstu a odborného vzdělávání, odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené
Požadavky: min. středoškolské vzdělání ukončeno maturitní zkouškou ekonomického směru, nutností je znalost na PC Microsoft (Office Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, ochota se dále vzdělávat, samostatnost, ŘP sk. B
Vhodné pro absolventy.
Písemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na níže uvedený e-mail do 25.11. 2016:
Kontaktní osoba: Bc. Alexandra Svobodová, tel.: 606 730 049,
e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 11682040771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2799328  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000 - 25000 Kč/měsíc