Konzultant/ka značkové prodejny

T-Mobile Czech Republic a.s. (MPSV)

Místo práce
Polská 1201, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:T-Mobile Czech Republic a.s., IČ 64949681
Pracoviště:T-Mobile Czech Republic a.s. - OG Šantovka, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Polská 1, Olomouc.
Jsi po škole a uvažuješ, kam dál? Máš zkušenosti a přišel čas na změnu? Nabízíme spoustu možností pro karierní i osobní rozvoj a tak u nás najde uplatnění nováček na trhu práce i ostřílený pracant. Zalíbení v prodeji a komunikaci s lidmi bys však měl/a mít v sobě.

Koho hledáme?
Tebe, pokud jsou pro tebe výzvy motorem a ne brzdou. Hledáme dravost, obchodního ducha okořeněného soutěživostí, umění zkrotit přidělený počítač a prokousat se trochou toho nezbytného papírování. Ukaž nám, že umíš máknout, máš tah na branku, a my ti ukážeme, co s tím všechno vykouzlíš.

Co budeš dělat?
Těšíme se na posilu do týmu konzultantů, kteří každý den prodávají našim zákazníkům nejvhodnější řešení a sdílí jejich radosti, starosti, šetří čas a rozšiřují obzory - zkrátka dělají zákazníkům život snazší díky nabízeným službám. Okoukneš komunikační a prodejní strategie našich ostřílených konzultantů, které určitě využiješ nejen v práci. Po úvodním zaškolení tě čeká čas na rozkoukání a utřídění všech nových informací. Pak už to bude celé jenom o tobě - a tak hurá za zákazníky. Ale neboj, podpora od týmu i manažerky/manažera je u nás samozřejmostí, takže na nic nebudeš sama/sám. Na prodejně najdeš tým, který s tebou oslaví všechny tvoje úspěchy a pomůže ti s každou obtíží, tak neváhej a přidej se k nám!

Co nabízíme:
- týden dovolené navíc
- 2 dny osobního volna
- výběr služebního telefonu ze současných novinek na trhu, neomezený tarif s 15GB dat
- stravenky
- nadstandardní zdravotní péči
- slevu na služby T-Mobile a zboží desítek našich partnerů
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost flexibilních směn
- zaměstnanecké výhody v systému Cafeterie (10 000,- Kč na rok u plného úvazku po 6 měsících)
- penzijní připojištění (1,5 % po roce u nás)

Vaše CV zasílejte POUZE na mail [email protected]

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11787710728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2830306  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 27000 Kč/měsíc