Trainee program - oddělení kvality

Talentica s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete sbírat cenné zkušenosti ve výrobní společnosti
* budete zařazeni do oddělění kvality
* budete se věnovat pracovní činnosti a projektům dle pokynů nadřízených
* budete se aktivně podílet na zlepšovacích porcesech
* absolvujete kolečko v oddělení kvality u různých týmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* šanci v stabilní mezinárodní společnosti
* práci s moderními technologiemi
* možnost profesního růstu
* flexibilní pracovní dobu
* další benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc...)

Hledáme schopné uchazeče, absolventy VŠ technických směrů (ideálně se zaměřením na kvalitu), kteří hledají uplatnění a chtějí dostat šanci v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti z oblasti automotive.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnosti z oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* absolventy VŠ technického směru (potřebné jsou alespoň teoretické znalosti z oblasti kvality)
* uchazeče kteří se domluví anglicky, příp. německy (schopnost absolvovat pohovor v AJ)
* s orientací v technické dokumentaci
* se znalostí práce na PC
* s komunikativní osobností a chutí vzdělávat se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 1269780  Dátum zverejnenia: 5.6.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 28000 Kč/měsíc