Inženýr kvality junior | Skvělá šance pro techniky

Talentica s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete udržovat a zvyšovat kvalitu ve výrobě
*budete analyzovat nedostatky a hledat nápravná opatření
*řešení zákaznických nebo dodavatelských reklamací Vás nemine
*provádění interních auditů Vám rovněž nebude cizí

Zaměstnanecké výhody, benefity

*budete mít možnost pracovat pro stabilní společnost se zahraničními kořeny
*nemusíte se bát budoucnosti - budete moci profesně růst
*kromě zajímavého platového ohodnocení Vám budou k dispozici další benefity (závodní stravování, bonusy a prémie, sickdays a mnohé další)
*zlepšování angličtiny bude rovněž namístě

Informace o náboru

Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ.

Zpětnou vazbu Vám zašleme do 7 dní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která vyrábí a montuje termostaty do elektrických spotřebičů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*požadujeme technické vzdělání (ideálně strojírenství)
*u středoškoláků je nutná alespoň roční praxe - zvážíme ale i šikovné absolventy vysokých škol
*je potřeba středně pokročilá znalost angličtiny
*nesmí Vám dělat potíže práce s technickou dokumentací

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica Vám rozumí. Talentica ví všechno o pozicích spjatých s technikou. Talentica Vám pomůže zorientovat se na trhu práce. Talentica spolupracuje s renomovanými společnostmi, které hledají technicky zaměřené odborníky. Talentica Vám pomůže najít novou práci.

www.talentica.cz
ID: 2821778  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000