Zlievač hliníka

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
cca € 7,50 čistá za hodinu (po príspevku na ubytovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné odlievanie hliníka do pieskových foriem.
Okrem odlievania bude v prípade potreby kandidát vykonávať aj ďalšie potrebné práce v zlievárni.
Keď človek nemá prax musí mať seriózny záujem naučiť sa profesiu zlievača.

- dobré ubytovacie podmienky
- zaujímavá práca na dlhšie obdobie
- dobrá budúcnosť v serióznej spoločnosti
- 5-7 týždňov práce a jeden týždeň voľna
- holandská pracovná zmluvu

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť vyrába produkty pre zdravotnícky, textilný a strojársky priemysel. Nachádza sa na juhu Holandska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Predchádzajúce skúsenosti s ručným odlievaním alebo s prácou s tekutým kovom je velká výhoda ale dobrý prístup k práci je dôležitejší. Keď človek nemá prax musí mať seriózny záujem naučiť sa profesiu zlievača.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1420611  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca € 7,50 čistá za hodinu (po príspevku na ubytovanie)