Pracovník personalistiky ( Nový Jičín )

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Společnost Tesco Stores ČR a.s. hledá nového kolegu / novou kolegyni na pozici PRACOVNÍK PERSONALISTIKY pro hypermarket Nový Jičín.
Práce na poloviční úvazek - vhodné pro studenty, matky po mateřské dovolené.

Pracovní doba bude plánována po dohodě.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• Administrace a vedení kompletní agendy k nástupům a výstupům zaměstnanců v souladu s platnou legislativou
• Realizace školení zaměstnanců a tréninkových aktivit
• Evidence drobné pokladny
• Evidence došlých faktur a zajištění dokumentace pro centrální účetní pracoviště
• Spravování objednávek a zásob a materiálně technického zabezpečení
• Příprava smluv krátkodobých pronájmu

POŽADUJEME:

• Zkušenosti z oblasti lidských zdrojů a personalistiky // chuť učit se
• znalost zákoníku práce
• Výborné organizační a prezentační dovednosti
• Znalost práce na PC
• Spolehlivost a komunikativnost

NABÍZÍME:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost pracovního růstu a vzdělávání
  • Plán osobního rozvoje pro zaměstnance

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2725171  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.