Odborný/á prodejce/kyně - designer/ka

THORN METAL s.r.o., (MPSV)

Místo práce
Chebská 731, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (52499)

Pracoviště a kontakty

Firma:THORN METAL s.r.o.,, IČ 25202359
Pracoviště:THORN METAL s.r.o., -003, Chebská 731/15, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Chebská 731/15, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: v rámci otevírací doby 9:00-17:00 h. Požadujeme: obchodní praxe výhodou, znalost práce na PC (Windows, MS Office), znalost práce s grafickým programem Visoft, Arcon, dále jazykové znalosti výhodou (aktivní/pasivní - RJ, NJ, AJ), komunikativní osobnost, flexibilita, pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: finanční odměny z prodeje, finanční odměny z dokončených realizací studia. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11618810739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2820799  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc