Javascript developer do Prahy (junior/standard/senior)

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 2027/79a, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedeného, úspěšného a vysoce kvalifikovaného týmu front-end/javascript vývojářů v Praze hledáme zkušené dynamické kolegy pro vývoj mobilních/desktop web aplikací pro zákazníky společnosti.
Projekty jsou různorodé, zařazení na projekty dle zkušeností developera a zájmu.
Jedná se o přední digitální agenturu která poskytuje celou řadu služeb pro své partnery na nejvyšší úrovni dle aktuálních trendů (design a vývoj web.platforem, mobilní aplikace a dále celou řadu služeb z oblasti e-commerce).

Původ společnosti v Německu zajišťuje přístup k nejlepším technologiím, kontakt se specialisty v oboru a možnost participace na velkých projektech zákazníků společnosti.

Společnost v poslední době získala mnoho ocenění, zachovává si velice přátelské prostředí, zaměstnanci se účastní konferencí, akcí společnosti, konferencí, cestují za specialisty do Německa i k zákazníkům a zde v Praze má společnost již velmi dobré zázemí specialistů a z důvodu úspěchů rozšiřuje stále své řady.

Požadavky:
2+ let, x+ let zkušeností JavaScript, dle zkušeností zařazení na příslušné senior kategorie
(pojmy jako asynchronní programování, ES6 atd..

Zkušenosti s frameworky Angular, React, Backbone nebo Ember výhodou.

* 3+ let HTML / CSS zkušeností,
(responzivní design, specificity and cross-browser compatibility,

Vítány zkušenosti s CSS pre-processing frameworky (Sass, Less), případně (OOCSS, BEM)

* Velmi vítány zkušenosti s- UI-Frameworky Bootstrap, Foundation, jQueryUI
*Základní/Dobré znalosti GIT
*Odpovědnou, spolehlivou, přátelskou, kreativní a flexibilní osobnost se zájmem o nejnovější trendy a dynamické prostředí mladé firmy se zvláštním důrazem na detail
*Dobrá znalost anglického jazyka (hlavní komunikační jazyk firmy), NJ pouze plus – možnost rozmluvení, komunk.
*Ochota příležitostně/pravidelně cestovat – možnost zaučení, poznání firmy v pobočce v DE, možné občasné cesty za kolegy

*Nástup ihned/dohodou ASAP v 2016

*Úvazek: ŽL, dohodou HPP

*Vytížení : Fulltime

* Místo : Praha
* Finance dle seniority, 70tis Kč/měs/ŽL - 130tis Kč/měs/ŽL pro senior developery

Nabídka:
* Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze
* Náročné projekty a agilní vývoj
*Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru Prahy
*možností odborné přípravy a práce v DE
*pozice se znalostí aj jazyka
*možnost využití technologií Bootstrap, Foundation, jQueryUI, React, Angular, Backbone, Ember
*frontend vývoj v javascript,
* přidělení projektů dle zájmu a zkušeností kandidáta

Zaměstnanecké výhody, benefity

* úvazek na ŽL/HPP dohodou
* občerstvení na pracovišti
* občasné pracovní cesty v rámci Evropy

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- osobnost s aktivním přístupem k práci
- osobnost se zájmem o nové technologie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2650874  Dátum zverejnenia: 13.6.2017