Quality Manager/Test engineer

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud trochu uvažujete o změně pozice a chcete pracovat v Praze, využívat angličtinu, pracovat s moderními technologiemi, být součástí kvalitního týmu a mít možnost věci ovlivnit, mezinárodní digitální agentura s pobočkou v Praze Vám ráda dá šanci se projevit.

Ač je společnost mezinárodní, v Praze má pobočka cca 30 zaměstnanců (většina developeři+ UX designeři atd.) a zachovává si opravdu otevřené přátelské prostředí.

- Práce v agilním týmu softwarových vývojářů, specialistů UX a designerů
- Provádění testů v různých prostředích, včetně mobilních a webových aplikací
- Plánování testů, kritérií a test.scénářů
- Rozšíření a zachování naší automatizované testování a CI infrastruktury (např. Gitlab CI)
- dokumentace test. výsledků v JIRA

Nabízíme:
- Práce na nových mezinárodních stránkách jedné z velkých automobilek
- agilní vývoj
- pozitivní prostředí a duch společnosti
- práce v menší pobočce mezinárodní společnosti do 40lidí, přesto práce na významných projektech z Německa
- společné snídaně, all-you-can-drink coffe
- možnost prac. cest a zaškolení v Hamburku a dalších pobočkách spolenčosti
- využití aj jazyka na denní bázi, možnost kontaktu s němčinou
- pobočka v centru Prahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- individuální
- školení/semináře v DE
- all you can drink coffee

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3107932  Dátum zverejnenia: 20.6.2017