Expeditor Brno-Zábrdovice, HPP+benefity

TML, a.s.

Místo práce
Zábrdovická 25/2, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
20.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
hrubá měsíční mzda od 16.000-19.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tištění a vychystávání objednávek, polepování zboží a jejich balení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP se všemi jeho výhodami
- hrubá měsíční mzda od 16.000-19.000 Kč
- stravenky a další firemní benefity
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- zázemí prosperující společnosti s výhledem karierního růstu

Informace o náboru

Své životopisy zasílejte na [email protected].
Výběrové řízení probíhá ve 2 kolech (1. - pohovor, 2. týdenní zkoušení na dohodu o provedení práce)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- hledáme člověka se "selským" rozumem a smyslem pro řád a týmovou práci
- znalost práce na PC
- časová flexibilnost
- fyzická zdatnost, bez pohybového omezení
- pečlivost, samostatnost, rychlost, loajalita s týmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

největší dovozce tradiční ruské medicíny. Dovoz potravin, potravinových doplňků a kosmetiky z Ruska, Ukrajiny, Chorvatska, Estonska, Lotyšska, Německa, Francie.
ID: 3107477  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá měsíční mzda od 16.000-19.000 Kč