Lektor/ka anglického jazyka

TOP School s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách (23530)

Pracoviště a kontakty

Firma:TOP School s.r.o., IČ 27809391
Pracoviště:TOP School s.r.o. - Olomouc, Olomouc

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 200 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Olomouc.
Jazyková škola TOP School hledá zkušeného lektora/ku anglického jazyka pro firemní výuku v Olomouci.
Očekáváme: výbornou znalost AJ a praxi v oboru. Komunikační dovednosti, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup. Ochota vstřebávat nové poznatky a přizpůsobit se týmu spolupracovníků, časová flexibilita.
Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu.
V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, vyplňte na našich webových stránkách znalostní test z AJ (http://www.topschool.cz/kariera) a přiložte své CV.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11535870792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2752510  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 Kč/měsíc