Ügyintéző

Trading Point of Financial Instruments Ltd

A munkavégzés helye
Budapest

Ügyintéző

Hivatkozási szám: HU_AO2016

A Ciprusi Értékpapír és Tőzsdei Felügyelet (CySEC) szabályozása alatt működő nemzetközi hírű befektetési cég, a Trading Point of Financial Instruments Ltd, kiváló adottságokkal rendelkező, motivált munkatársat keres ügyintézői munkakörbe budapesti képviseleti irodájába!

A munkakörben elvégzendő fő feladatok a következők:

• Információ továbbítás és kapcsolattartás az ügyfelekkel a különböző kommunikációs csatornákon
• Segítségnyújtás az ügyfeleknek kéréseikkel és kérdéseikkel kapcsolatban
• Az ügyfelek és a többi ügyfélszolgálati osztály közötti hatékony és folyamatos munkafolyamat kialakítása és elősegítése
• Hatékony problémamegoldás

A fő követelmények a következők:

• Szakirányú felsőfokú végzettség
• A hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Kiváló kommunikációs, kapcsolattartási és csapatmunkára való képesség
• Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek magyar és német nyelven
• Kiváló angol nyelvismeret
• Kitűnő problémamegoldó készségek
• Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office eszközök)

Amit kínálunk: versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, barátságos nemzetközi munkakörnyezet.

Munkavégzés típusa: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes, angol nyelvű önéletrajzát küldje el a [email protected] e-mail címre, a fenti hivatkozási számot feltüntetve.

Az összes jelentkezést szigorúan bizalmasan kezeljük!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

XM, is a CySEC regulated international investment company.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 2705580  Dátum zverejnenia: 26.8.2016