Řidič kamionu - Hostivice

TRANSLOGI s.r.o.

Archeologická 1376, 253 01 Hostivice, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o vnitrostátní rozvoz zboží na prodejny, manipulaci s nákladem - nakládání vykládání paletového zboží. Auta 12 t + tandemový vlek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

dobré platové podmínky
platíme přesčasy a diety
příjemné pracovní prostředí a pracovní kolektiv
nová auta

Informace o náboru

Jedná se o rozvoz zboží na prodejny po České republice. Denní návraty do sídla firmy v Hostivicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

logistika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, samostatnost, flexibilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jedná se rodinnou firmu se zahraničním vlastníkem a pobočkami v několika zemích EU. Zásobujeme smluvní prodejny v ČR obuví. Jsme menší, přátelská firma s dobrým, stabilním kolektivem. Pořádáme pro zaměstnance ze všech poboček setkání, vánoční večírky, výlety.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2188915  Dátum zverejnenia: 9.2.2016