Servisní technici/montéři

TRESCON Executive Search s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SERVISNÍ TECHNIK pro CNC stroje/ MONTÉR

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá výrobou špičkových strojů na zpracování plechu, hledáme z důvodu rozšíření týmu SERVISNÍHO TECHNIKA PRO LASEROVÉ ŘEZACÍ STROJE

VAŠE ÚKOLY:
* montáž nových zařízení, instalace a uvedení do provozu
* každodenní kontakt se zákazníky
* technická podpora zákazníků na místě i telefonicky
* servis, údržba a odstraňování závad na strojích
* školení zaměstnanců u zákazníků
* týdenní reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

VAŠE ŠANCE:
* motivující platové ohodnocení s ročními bonusy
* služební vůz, mobilní telefon a notebook i pro osobní užití
* zajímavá práce pro zahraničního zaměstnavatele v přátelském kolektivu
* možnost home office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Švýcarská společnost z oblasti automatizace strojírenské výroby s hlavními produkty - CNC lasery, CNC ohraňovacími lisy a servisním střediskem pro klienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika nebo strojírenství

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VÁŠ PROFIL:
* technické vzdělání nejlépe v oboru elektroči strojírenství
* technické myšlení a kreativita
* dobrá znalost mechaniky, hydrauliky/pneumatiky, CNC systémů, CNC strojů, karuselů
* vyhl. ČUBP 50/78 sb., § 6 PODMÍNKOU NEBO svářečský průkaz
* zkušenost se systémy pro řezání laserem či s karusely velkou výhodou
* v případ pozice servisního technika AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (veškeré odborné materiály jsou v cizím jazyce)
* ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trescon Personalberatung byla založena v roce 1978 jako personálně-poradenská společnost. Od svého vzniku oslovuje své klienty vysokým výkonem, transparentností a disponuje širokými kompetencemi, know-how a dlouholetými zkušenostmi.
Předmětem naší činnosti jsou akvizice (Executive Search a Recruiting), výběr pracovníků a rozvoj společností včetně personálního a organizačního rozvoje, jako je např. coaching a placement.
Prostřednictvím našich odborných konzultantů a speciálně vyškoleného personálu získávají naši klienti špičkové služby, které odrážejí nejnovější vývoj a trendy v oblasti personálního poradenství.

Našim klientům jsme k dispozici stejně tak v Rakousku, jako po celém světě. Specializujeme se na okolí Horního a Dolního Rakouska, Salzburgu a Vídně. Naše zastoupení máme rovněž v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2539319  Dátum zverejnenia: 29.4.2016