Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

TREVOS, a.s. (MPSV)

Místo práce
34, 511 01 Turnov, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:TREVOS, a.s., IČ 25922530
Pracoviště:TREVOS, a.s. - Mašov, Mašov 34, 511 01 Turnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
- Řízení a rozvoj oddělení nákupu (řízení nákupu, dispozic, metodické vedení skladového hospodářství) a řízení spolupráce těchto složek
- Realizace schváleného procesu restrukturalizace oddělení nákupu
- Vedení týmu.

Požadujeme
- Vysokoškolské vzdělání ideálně technického nebo ekonomického směru.
- Min. 5 let praxe v oblasti nákupu a manažerských dovedností.
- Znalost nákupního (logistického) procesu z automotive podmínkou.
- Komunikativní znalost světového jazyka (vhodná AJ, NJ).
- Organizační schopnosti.

Nabízíme
- Velmi motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích.
- Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti.
- Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře.
- Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení.
- Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.
- Slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11754470768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2822908  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc