Rozpočtář-přípravář

Truhlářství Modřice s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Brněnská 404, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozpočtáři specialisté (24115)

Pracoviště a kontakty

Firma:Truhlářství Modřice s.r.o., IČ 29210780
Pracoviště:Brněnská 404, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme firma zabývající se zakázkovou výrobou nábytku, kuchyňských linek, eurooken, dveří a jiných truhlářských výrobků.
Pro zajištění výroby hledáme rozpočtáře pro tvorbu kalkulací a rozpočtů, komunikace se zákazníky, ogranizaci práce, plánování zakázek, zpracování cenových nabídek, kontrolu předložených cenových nabídek subdodavatelů, včetně jejich vyhodnocení.

Očekáváme:
znalost truhlářské výroby, znalost tvorby cen prvků

Pracovní náplň:
vytváření cenových nabídek, zaměřování prvků, tvorba výrobních výkresů
komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
SŠ, VŠ technického zaměření, samostatnost, technické vnímání, flexibilitu, komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, znalost kalkulace a rozpočtování, znalost konstrukce nábytku, oken a dveří, orientace v materiálech a kování pro výrobu nábytku a oken, dobrá znalost práce na PC, psychická odolnost, výhodou znalost programu: PRO 100, Kitchen Draw, CreateWin, StairCase, ŘP sk.B, dobrý zdravotní stav,
Předpokládaný plat: 18.000,-Kč,
Možnost okamžitého nástupu

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11426630750

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2752827  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc