Vedoucí technického útvaru s AJ

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení oddělení údržby a koordinace činnosti pracovníků údržby
- komunikace se zahraničními partnery
- podílení se na přípravě investičního rozpočtu
- jednání s externími dodavateli
- zodpovědnost a vyhodnocování poruchovosti výrobního zařízení a provádění odpovídajících nápravných opatření
- implementace inovativních řešení a přístupů, trvalé zlepšování
- dohled nad BOZP a PO
- uplatňování kvalitativních metod: 5S, SGA, SPC, FMEA atd.
- hodnocení, motivace, vzdělávání a vedení týmu spolupracovníků
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti a ostatními výrobními závody

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Základní mzdu dle zkušeností a profilu kandidáta
- Práci ve stabilním kolektivu zaměstnanců
- Systém vzdělávání
- Profesní růst v rámci skupiny
- Čtvrtletní prémie dle dosažených výsledků
- Dovolenou v délce 5 týdnů
- Služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky
- Zajištění stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Benefit + systém

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho klienta, výrobní společnost, sídlící na Českobudějovicku, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Vedoucí technického úseku“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
praxi ve vedení údržby výrobního závodu min. 3 roky nebo zkušenosti s řízením projektů
znalost/zkušenost s výrobními linkami, balicí a paletizační technikou
orientaci ve výkresech, schématech, layoutech
min. základní znalost elektro
znalost zákonných předpisů upravujících oblast údržby
uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
aktivní znalost AJ (ústní i písemná forma)
ŘP sk. B
logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, týmového hráče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3134135  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000