Manažer/ka prodejny papírnictví mcpen

VersaCo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:VersaCo s.r.o., IČ 28946413
Pracoviště:VersaCo s.r.o.-pracoviště Přerov, Přerov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
zodpovědnost za obchodní výsledky prodejny; řízení personálu; spolupráce s regionálním manažerem; odpovědnost za stav skladových zásob

Požadujeme:
středoškolské vzdělání; prokazatelnou praxi na obdobné pozici; zkušenost s vedením lidí; znalost práce na pc; organizační schopnosti; zodpovědnost

Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: VersaCo s.r.o.-pracoviště Galerie Přerov, 750 02 Přerov

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11743890784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2818062  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 Kč/měsíc