Provozní elektrikář

Vítkovické slévárny, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Halasova 2904, 703 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vítkovické slévárny, spol. s r.o., IČ 62304992
Pracoviště:Halasova 2904/1, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Halasova 2904/1, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Provozní elektrikář je kvalifikovaný pracovník, který provádí údržbu a základní opravy elektrických zařízení, přístrojů a elektroinstalace.
Pracovní činnosti:
" Provádí preventivní prohlídky, odstraňování závad, údržbu a opravy vyhrazených elektrických zařízení (tavící agregáty, jeřáby, žíhací pece, sušící komory apod.).
" Provádí údržbu a opravy motorických soustrojí, spouštěčů, transformátorů, tlumivek, bleskojistek, baterií, usměrňovačů, měničů, odpojovačů, vypínačů, rozváděčů, ochran, elektroinstalací a kabelů na technologických zařízeních NN a VN.
" Provádí montáž, opravy a údržbu veškerého osvětlení, jak v kancelářích správních budov, tak stropního osvětlení v průmyslových halách a venkovním prostředí.
" Provádí běžná měření, zkoušky, seřizování el. zařízení a uvádí je do provozu.
" Provádí zjišťování příčin poruch elektrických zařízení a zajišťuje jejich odstranění.
" Provádí kontroly a opravy elektrického ručního nářadí a elektrických spotřebičů.
" Provádí písemné záznamy o zjištěném technického stavu zařízení a rozsahu preventivní činnosti a oprav.
" Uvádí do provozu složitá a provozně důležitá zařízení navazující na ASŘ výrobní technologie dle technické dokumentace.
" Provádí měření veličin ovlivňujících jakost výroby a při tom používá kalibrovaných měřidel.
" Provádí ostatní přidělené údržbářské práce a zajišťuje plnění dalších operativních úkolů dle pokynů nadřízených zaměstnanců.
" Provádí činnosti dle předpisů a instrukcí systému řízení jakosti dle norem ISO.
" Plní další úkoly vyplývající ze sjednaného druhu práce uložené příslušným vedoucím zaměstnancem.

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- 25 dnů dovolené
- možnost osobního růstu
- firemní tréninkové a jazykové kurzy
- Mobilní telefon
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na závodní stravování
- osobní konto
- zabezpečení ubytování pro zaměstnance
- lázeňská rekondiční péče

V případě zájmu zasílejte, prosím, motivační dopis a profesní CV na kontakt:
[email protected], 595 952 141
Pokud vám neodpovíme do 10 dnů, nebyli jste do výběrového řízení vybráni.

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10288450792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2770635  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 20000 Kč/měsíc