HR koordrinátor / Personalista

WBD WeldingService GmbH

Místo práce
Na Pankráci 1724/129, 14000 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
45.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německé pracovní agentura hledá pro kancelář v Praze vedoucí pobočky se zkušenostmi v oblasti Personalistiky / HR, zejména s dočasným přidělováním zaměstnanců.

náplň práce:
- získávání nových zákazníků a zakázek
- vyhledávání kvalifikovaného personálu
- aktivní péče o české zaměstnance
- reporting na vedení společnosti
- koordinace a plánování všech činností zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní smlouva na dobu neurčitou dle německého platového ohodnocení
služební automobil
finanční odměny ve formě provizí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalosti personalistiky, zejména dočasné přidělování / zapůjčování zaměstnanců

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WBD WeldingService GmbH se specializuje na sváření a jako certifikovaná svářecí společnost se věnuje svým zákazníkům již více než 20 let. Naši zákazníci jsou z následujícíh oborů: produkce kolejových vozidel, konstrukce potrubí, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových vodních staveb, lodí, jeřábů, výstavba elektráren a závodů. Zároveň působí v potravinářském průmyslu a farmacii. Společnost WBD má v současné době více než 270 zaměstnanců, a to převážně svářečů, přípravářů a zámečníků, ale také odborný personál, svářecí inženýry a má svou vlastní svařecí akademii.

Společnost WBD WeldingService GmbH je hlavní dodavatelem, poskytovatelem personálních služeb a / nebo partnerem pro rámcovou smlouvu

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2762950  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45.000