Sváčeč/ka

Wheelabrator Czech s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Balonkou 269, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wheelabrator Czech s.r.o., IČ 49822977
Pracoviště:Za Balonkou 269, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: svářeč/ka
Požadujeme:
- SOU technického zaměření
- Praxe na pozici svářeče min. 2 roky
- Svářečský průkaz na CO2 podmínkou
- Jeřábnicko - vazačské zkoušky výhodou
- Schopnost práce dle výkresové dokumentace podmínkou
- Šikovnost, zručnost, orientaci na detail
Náplň práce:
- Provádí svařovací práce
- Upravuje svařenec před samotným svářením
- Zodpovídá za rozměry svařence, které jsou udány ve výrobní dokumentaci
Nabízíme
- Zajímavou pracovní pozici ve stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí na Příbramsku
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Motivující měsíční finanční bonus
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Závodní stravování přímo v areálu společnosti
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Příspěvky na sportovní aktivity - výhodné vstupné do příbramského Aquaparku (vnitřní, venkovní bazén, vířivka, sauna) a fitcentra Oxygen Příbram (posilovna, spinning, squash, studiové hodiny)
- Příspěvek na kulturní aktivity - výhodné ceny s příspěvkem zaměstnavatele na divadelní představení v příbramském Divadle, Divadlo patří dětem, kino aj.
- Zajištění a úhrada očkování proti chřipce na náklady zaměstnavatele
- Výhodný firemní mobilní tarif nejenom pro zaměstnance, ale i pro jejich rodinné příslušníky a další zajímavé benefity.
Nástup od 2.1.2017. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt: Michaela Karlová Bc., tel.: 318 479 212, e-mail: [email protected]
V případě Vašeho zájmu o uvedenou pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat. Pečlivě čteme každý zaslaný životopis a všem odpovídáme.
Místo výkonu práce: Wheelabrator Czech s.r.o., Za Balonkou č.p. 269, Příbram I

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11292060710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2802201  Dátum zverejnenia: 8.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc