Řidič mezinárodní kamionové dopravy v rámci EU

Manuvia, a. s.

Česká republika, Německo, Rakousko, Zahraničí - ostatní, Okres Hradec Králové, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1400 až 1800 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řidič mezinárodní kamionové dopravy v rámci EU pro střediska Ostrava a Hradec Králové
- místo výkonu práce je v rámci EU (ČR, SK, Rakousko, Itálie, Německo)

Práce je vhodná pro všechny řidiče, kteří rádi cestují a chtějí pracovat v režimu dvoutýdenních turnusů. Max. víkend v autě, víkend doma.
Práce je přesně vhodná pro ty řidiče, kteří chtějí mít měsíčně na účtu až 40 000,-Kč čistého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
• velmi dobré platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům 1400 až 1800 € (v CZ až 50 000,-Kč čistého) po zdanění na účet. Pro ty co chtějí pracovat a jezdit v dlouhodobých turnusech v EU
• pravidelný školící a vzdělávací program
• moderní vozový park – tahače + plachtové návěsy
• nástup a ukončení turnusu vždy v místě bydliště
• • Po zkušební době tablet i k osobnímu užívání a výhodné financování nákupu vlastního osobního vozidla

Informace o náboru

V případě, že Vás zaujala Vaše pracovní nabídka neváhejte a zasílejte své strukturované životopisy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

doprava

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota cestovat, turnusové služby
- praxe v řízení kamionu alespoň 1 rok
- profesní a zdravotní způsobilost
- ŘP skupiny C+E
- Práce není vhodná pro ty řidiče, kteří nechtějí pracovat v maximálním možném rozpětí vyhlášky 561 a AETR, nechtějí jezdit moderními kamiony a nechtějí mít každý měsíc pravidelně 40 000,-Kč na účtu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2004306  Dátum zverejnenia: 5.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 až 1800 €