Obsluha robotu - od 16 000Kč

Manuvia, a. s.

Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres České Budějovice, Okres Písek, Okres Hradec Králové, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Rokycany, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Na některých pracovištích budete po zaškolení i obsluhovat výrobní stroje - není potřeba se bát, všechno Vás naučíme!
- Je možné, že budete také montovat a kompletovat jednotlivé komponenty. Popřípadě budete do sebe skládat součástky, šroubovat, spojovat a kompletovat právě už zmíněné boxy.
- Do svařovacího / lisovacího stroje budete vkládat jednotlivé komponenty.
- Dbáme na kvalitní výrobu, proto bude Vaší náplní práce také zkontrolovat kvalitu výrobku, který vytáhnete z robotu.
- Práci uzpůsobujeme jak mužům, tak ženám. Výkon práce není nijak fyzicky náročný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost kariérního postupu - začněte u nás pracovat jako operátor výroby a my Vám umožníme se po čase vypracovat na další pozice ve výrobě.
- Čisté a bezpečné pracovní prostředí - záleží nám na Vašem zdraví, proto dodržujeme bezpečnost práce
- Horko ani zima Vaši práci neovlivní - u nás máme klimatizovanou výrobní halu
- Pokud chcete jet na plný plyn, a chcete si k výplatě vydělat něco navíc, nabízíme možnost přesčasů.
- Nový zaškolovací systém - bez řádného zaškolení Vás do vody nehodíme!
- Možnost závodního stravování v podniku - kantýna, kde můžete snídat, obědvat, večeřet, hlady Vás nenecháme. Výběr až z pěti jídel!

Informace o náboru

Pro uchazeče máme zajištěné ubytování, které máte ZDARMA - je hrazeno zaměstnavatelem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta působícího v průmyslu a výrobě sháníme šikovné a pečlivé zaměstnance s chutí do práce.

Kdo jsme my?
Personální agentura působící na trhu již 10 let. Spolupracujeme s více než šedesáti různými podniky. Působíme po celé České republice, Slovenku a i Německu. Máme přes 6000 spokojených zaměstnanců, staň se i ty jedním z nich.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Montáž, průmysl, výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ochotu pracovat na směny
- Manuální zručnost - vyrábíme i malé/jemné součástky
Dobrý zrak je pro nás důležitý (s brýlemi i bez nich) na práci u nás potřebujete dobře vidět
- Měli by jste být samostatní, rádi pracovat v týmu a mít zájem učit se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2716691  Dátum zverejnenia: 28.11.2016