Skladový pracovník s bezplatnou dopravou/ ubytováním

Work Service

Galanta- Gáň, Trnavský kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, okres Brezno, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
IHNEĎ
550-650 netto + stravné lístky + bezplatná doprava + zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: GALANTA-GÁŇ

- nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola a balenie tovaru
- práca s PC, skenerom,
- v prípade potreby práca na NZV alebo VZV
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

- dlhodobá a stabilná spolupráca
- práca na trvalý pracovný pomer
- ubytovanie zabezpecene v Galante (doplatok maximalne 60€)
- autobusová doprava zabezpečená BEZPLATNE z miest:

Komárno- Kameničná- Kolárovo- Neded- Vlčany- Žiharec- Tešedíkovo- Diakovce- Horné Saliby- Matúškovo- Galanta- Gáň

Selice- Trnovec nad Vahom- Sala/Veca- šaľa-Kráľová n/Váhom-Kajal- Galanta- Nebojsa- Gáň

Horný Čepeň- Stredný Čepeň- Šintava- Šoporňa- Pata- Gáň

Veľké Úľany- Sládkovičovo- Malá Mača- Veľká Mača- Sereď- Dolná Streda- Váhovce- Gáň

Veľký Meder- Okoč- Topoľníky- Trhová Hradská- Trstice- Kráľov Brod- Dolné Saliby- Gáň

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0911 050 798 alebo zašlite svoj životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná dopravná a logistická spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- prax s prácou so skenerom, prípadne VZV alebo NZV

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2673674  Dátum zverejnenia: 1.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550-650 netto + stravné lístky + bezplatná doprava + zabezpečené ubytovanie