Pomocný dělník ve výrobě - obsluha lakovací linky

Wuppermann Systemtechnik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
MUDr. Šlejmara 609, 345 62 Holýšov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-27
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wuppermann Systemtechnik s.r.o., IČ 25246925, http://www.wuppermann.cz
Pracoviště:MUDr. Šlejmara 609, 345 62 Holýšov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-27
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha lakovací linky. Spolehlivost, flexibilita a samostatnost. Znalost čtení technické dokumentace. Nástup možný ihned, dle dohody.
Příspěvek na životní pojištění, věrnostní odměny, stravenky, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, 13.plat, příplatky a odměny nad rámec zákoníku práce.
Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo osobně PO-PÁ 7:00-15:00.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 10981370777

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2740412  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000 - 22000 Kč/měsíc