Doručovatel/ka tisku ozp

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 3261, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
3900 - 6500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel (96210)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Z + M Partner, spol. s r.o. pracoviště Nový Jičín, Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 3900 do 6500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 16.9.2016 a: 12.10.2016
PRACOVNÍ MÍSTO JE VYMEZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem - nechodit osobně.
Požadujeme: základní vzdělání, zodpovědnost, svědomitost, pohybovou zdatnost.
Náplň práce: roznos reklamních letáků v obci dle místa bydliště: Nový Jičín
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, mzdové ohodnocení od 3900 do 6500,-/měsíc, zkrácený úvazek 15-25 hod/týden.
Životopis posílejte na e-mail: [email protected], do předmětu uveďte "Doručovatel OZP"
Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z + M Partner, spol. s.r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."
Kontakt: mail: [email protected]
telefon: 739 545 087

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11442920736

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2764560  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3900 - 6500 Kč/měsíc