Učitel/ka 2. stupně základní školy (aprobace chemie, tělesná výchova, výchova k občanství)

Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
37, 354 93 Dolní Žandov, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20650 - 26350 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace, IČ 75005239
Pracoviště:Dolní Žandov 37, 354 93 Dolní Žandov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 20650 do 26350 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace, Dolní Žandov č.p. 37, 354 93 Dolní Žandov. Platové ohodnocení: od 20 650,- Kč do 26350,-Kč. Požadujeme: kvalifikačních předpoklady podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2017 s možností prodloužení od 1.7.2017. Jednosměnný provoz. Nabízíme: podnikové stravování. !! Prvotní kontakt: e-mailem ([email protected]) zaslat životopis, poté bude uchazeč pozván na osobní jednání na adresu základní školy.

Poslední změna:2016-06-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10990660758

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2728418  Dátum zverejnenia: 18.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20650 - 26350 Kč/měsíc