Učitel/-ka mateřské školy

Základní škola a mateřská škola, Hořiněves, okres Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
4, 503 06 Hořiněves, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola, Hořiněves, okres Hradec Králové, IČ 70983917
Pracoviště:Hořiněves 4, 503 06 Hořiněves

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-08-21
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UČITEL/-KA MATEŘSKÉ ŠKOLY, SPECIÁLNÍ PEDAGOG/-ŽKA
- PP na dobu určitou (do budoucna pracovní smlouva na dobu neurčitou), nástup od 21. 8. 2017, práce na plný nebo zkrácený úvazek (dle domluvy)
- Náplň práce: zajišťování předškolní výchovy a přípravy dětí od 3 let (2 let); komunikace s rodiči; sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu; práce s dětmi, které vyžadují speciálně pedagogickou péči; kladný vztah k hudbě, organizace hudebních vystoupení dětí na veřejnosti
- Požadujeme: plnou kvalifikaci učitele MŠ dle platné legislativy (SŠ, VŠ předškolní pedagogika, speciální pedagogika, ukončené); pozitivní vztah k dětem, trpělivost; hru na hudební nástroj (klavír nebo kytara)
- Nabízíme: platové zařazení dle praxe, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, další vzdělávání a kurzy
- V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12590190758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3035394  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc